Vaata korterite hinnastatistikat Tallinnas siit!

Kui oled Tartus korterit ostmas, müümas, üürimas või lihtsalt tahad teada, kui palju mingit tüüpi korterid Tartus väärt on, siis kasuta allpool olevat kalkulaatorit. Enam kui 39 000 kv.ee kuulutuse andmetel põhinev interaktiivne graafik näitab Tartu korterite hinnajaotustnii üüri- kui müügikuulutustes; kortereid saab filtreerida linnaosa, seisukorra, pindala, tubade arvu ja korruse järgi.

Graafiku horisontaalsel teljel on hind ja vertikaalteljel tingimustele vastavate korterite arv. Punane pidev joon näitab mediaan- ning katkendlik joon keskmist hinda. Tulbal vajutamine viib kv.ee lehele valitud tingimustele vastavate korterite juurde.

Mõned märkused:

  • Hinnad on kohandatud kv.ee indeksiga 2017. aasta 10. detsembri hindadesse, et erinevatel aastatel lisatud kuulutuste hinnad oleksid võrreldavad.
  • Kuulutused on pärit aastatest 2009-2015.
  • Müügihinnad võivad erineda pakkumishindadest (kuni 20%). Siin graafikul on pakkumishinnad.
  • Kõige parempoolne tulp sisaldab kõiki kuulutusi, mis muidu graafikult välja oleksid jäänud (s.t. kui kõige parempoolne tulp kajastab korterite arvu hinnavahemikus 250,000-300,000€, siis sama tulba sisse loetakse ka kõik korterid, mille hind jääb üle 300,000€).
  • Eemaldatud on korterid, mille müügihind oli üle 10,000,000€ ja üürikorterid, mille rendihind oli väiksem kui 100€ või suurem kui 10,000€.

Kui see visualiseering tundus huvitav, siis uuri mu blogi:

Loe uusi postitusi või Vaata parimaid postitusi

Jaga:

FacebooktwitterlinkedintumblrmailFacebooktwitterlinkedintumblrmail